?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Шукаємо команду Соціального журналу за 24 години!
medianext_ua
Сподіваємося, медіанекстери з різних областей приєднаються в команду! Зможемо забезпечити проїзд і ночівлю на підлозі нашого офісу:)
Originally posted by 24godyny at Шукаємо команду Соціального журналу за 24 години!

Хто має нести гроші в хату, а хто - витрачати? Виховання чи знущання – де межі особистості дитини? Чому тридцятирічні "діти" все ще живуть разом з батьками?

Друзі, нам потрібен  ваш свіжий погляд на ці та інші буденні речі, які прийнято називати нудним словом «соціалка», але які заслуговують, аби про них поговорити серйозно. Аби показати  яскраво, аби зробити журнал врешті-решт. Так, саме журнал – за 24 години.

Об 10 ранку 26 листопада 2011 року в «Інтерньюз-Україна» почнемо з обговорення концепції «Соціального журналу за 24 години». Об 10 ранку 27 листопада викладаємо зверстаний журнал в Інтернеті та на цей блог. Кращі матеріали мають шанс з’явитися на сайті нашого інформаційного партнера - Фокус.ua.

Запрошуємо до участі зацікавлених у проекті репортерів, редакторів, фотокореспондентів, дизайнерів, верстальників, коректорів. Для реєстрації – заповніть АНКЕТУ! До кінця дня 18 листопада повідомимо відібраних учасників.

Досвід роботи у сфері соціальної журналістики та фотожурналістики вітається! Приєднуйтесь,  дружня команда і чудовий досвід гарантовано!

Флешмоб організовують МГО «Інтерньюз-Україна», Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Мережа соціальної журналістики. Інформаційний партнер – Фокус.ua.

Довідка про формат журналу за 24 години - лінк

Стежте за подіями проекту:
Blog: http://24godyny.livejournal.com/                               
Twitter: @24godyny, хештег: #24godyny
Facebook: MediaNextUkraine
 
Контакти:
Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»
063 700 22 66
e-mail: vitaliy.moroz(at)gmail.com

65.16 КБ

52.41 КБ