?

Log in

No account? Create an account

Завтра творимо E-book за 24 години
medianext_ua
Originally posted by 24godyny at Завтра творимо E-book за 24 години
Update: учасники перших проектів! якщо хочете приєднатися - пишіть vitaliy.moroz (at) gmail.com

130.48 КБ У суботу, 10 вересня 2011 року, понад 20 письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори зберуться в одному місці, щоби протягом доби створити електронну книгу. За 24 години їм доведеться подолати всі етапи електронного книговидавництва – від ідеї та створення тексту до представлення готового видання.

Подібний захід відбудеться вперше в Україні. Він відбудеться за підтримки міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», в офісі якої у жовтні 2009 року група медіа-інноваторів створила перший Журнал за 24 години, який поклав початок руху «За 24 години» в Україні.

Серед співавторів першого тому «Електронної книги за 24 години» – Ірена Карпа, Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Антон Санченко, Максим Кідрук, Катерина Бабкіна, Тарас Лютий, Олег Коцарев, Павло Коробчук та інші сучасні українські автори. На очах свідків вони оберуть тему майбутньої книги та візьмуться за її написання. Дещо згодом до творчого процесу підключаться редактори, ілюстратори та дизайнери. Завершальним акордом стане презентація готової книги на екрані електронного рідера. Всі ці етапи відбудуться в одному місці протягом 24 годин.

«Електронна книга за 24 години. Том перший» проводиться на підтримку ContentFest – першої конференції у форматі бар-кемпу, яка відбудеться 4 жовтня 2011 року в Києві за участі практиків у сфері розробки, запровадження та продажу всього спектру ліцензійного контенту в Інтернеті – від електронних книг та програмного забезпечення до відео, новин, ігор та музики. Організатором обох подій виступає компанія PocketBook International.

Електронну книгу творитимуть з 12:00 дня суботи, 10 вересня, до 12:00 дня неділі, 11 вересня 2011 року за адресою: м. Київ, вул.Ризька 15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна» (ст.м. «Дорогожичі»).

Наші хештеги: #ebook24 та # 24godyny
Нагадаємо. як відбувався перший в Україні флеш-моб за 24 години -3-4.10.09

35.48 КБОновлений список учасників
medianext_ua
Оновили список учасників - їх нині тридцять. 13 хлопців і 17 дівчат. Кілька учасників змінили плани (літо ж!), кілька нових ми привнесли зі списку очікування. Наразі це на 95% остаточний список.

 1. Білаш Дмитро - Київ
 2. Бітнер Олексій - Харків
 3. Блюс Юлія - Львів
 4. Гончарова Юлія - Луганськ
 5. Гриценко Ольга - Маріуполь
 6. Денисевич Дар`я - Київ
 7. Земляна Ірина - Полтава
 8. Іваненко Святослав - Київ
 9. Іванченко Таміла - Харків
 10. Карюк Юлія - Донецьк
 11. Каспрук Святослав - Львів
 12. Квич Аліса - Ужгород
 13. Кобзар Ярослав - Київ
 14. Колпакова Чезара - Київ
 15. Кочмарський Сергій - Харків
 16. Кравченко Євгенія - Київ
 17. Кульчицький Сашко - Київ
 18. Миронько Оксана - Київ
 19. Міняйло Наталія - Черкаси
 20. Передрій Анастасія - Луцьк
 21. Плєшаков Дмитро - Київ
 22. Плугіна Євгенія - Черкаси
 23. Потапенко Александра - Сімферополь
 24. Почко Валерія - Київ
 25. Степанець Дмитро - Київ
 26. Суровська Ольга - Івано-Франківськ
 27. Темченко Олексій - Київ
 28. Тесленко Артем - Київ
 29. Федорович Юлія - Київ
 30. Шумиленко Алексей - Київ
Запросили зі списку очікування:
Дмитро Білаш (Київ), Дмитро Плєшаков (Київ), Сергій Кочмарський (Харків), Наталя Міняйло (Черкаси), Земляна Ірина (Полтава)

Не візьмуть участь: Удуд Марія (Володимир-Волинський), Мухометзянова Яна (Луганськ), Перцук Олена (Київ), Крючок Марія (Київ).
Оригінал посту - medianext_lito 


(дублюємо) Друга Літня школа MediaNext запрошує учасників
medianext_ua
Originally posted by medianext_ua at (дублюємо) Друга Літня школа MediaNext запрошує учасників
МГО "Інтерньюз-Україна" та спільнота медіа-інноваторів MediaNext за підтримки МФ «Відродження» запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Другу Літню школу MediaNext (Київ,14-20 серпня 2011).

Детальніше за лінком

16.25 КБ


Гріхи української журналістики і не тільки
medianext_ua
Тільки лінивий ще не прочитав конспект лекції Сергія Тихого щодо перспектив української журналістики. Усе ж таки, подаємо лінк на конспект. Лекцію організували MediaNext та Texty.org.ua і відбулася вона 15 липня в офісі Інтерньюз-Україна. Наступна подібна зустріч з серії MediaNext Talks - з вересня.

Наш офіційний тізер
medianext_ua
Originally posted by medianext_ua at Наш офіційний тізер
За тиждень до дедлайну подачі заявок на участь в школі ми отримали 31 анкету. Перейдіть за лінком аби прочитати умови і деталі участі в Другій Літній школі MediaNext. Анкета -  bit.ly/registr_summer2,

342.60 КБ


Зустрічаємося з правильними людьми
medianext_ua
Детальніше за лінком

8.36 КБ

Літній настрій, робочі справи
medianext_ua
Передзвонив в Одесу до колег, для яких завершуємо писати рекомендації щодо їх роботи в Інтернеті. На тому боці слухавки приємний жіночий голос. Після узгодження робочих питань, спитав, як настрій в Одесі. Почув про розслабленість, властиву літній Одесі. І чи не єдиний спосіб зберегти робочий настрій - позакривати вікна, включити кондиціонери і налаштуватися на корисне і потрібне.

Наступний місяць проведемо в роз'їздах з ціллю донести корисне. Simultaneously відчуватимемо літо у різних варіантах. На нас чекають озеленені вулиці Донецька, море в Одесі, оголошення про літній відпочинок у Франківську та п'ять інших міст.

Також чекаємо відповіді, чи буде друга Літня школа MediaNext. Завершити літо хотілося б на високій ноті.

65.56 КБ

Cолодке слово "насильство". І з ним будуть боротися
medianext_ua
На завтрашній медіа-захід запрошуютьcя журналісти, зацікавлені в соціальні питання:

Originally posted by sotsialka at 3 червня у Києві відкриють пам’ятник проти насильства
3 червня 2011 року у центрі Києва (вул. Хрещатик 15, Пасаж) о 13.00 стартує всеукраїнська інформаційна кампанія проти насильства між близькими людьми. Представники Європейського Союзу, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, а також вітчизняні зірки проведуть церемонію відкриття арт-конструкції «Пам’ятник людяності». Пам’ятник у вигляді сплетіння рук символізує об’єднання українців проти насильства між близькими людьми.

Символічно загримовані промоутери під час та після церемонії роздаватимуть перехожим та всім охочим спеціальний знак єднання – малинові браслети «Залишайся людиною». Браслети стануть демонстрацією відмови від насильства щодо близьких.

Під час відкриття пам’ятнику для представників ЗМІ буде проведено прес-брифінг за участі:
 •  Юрій Сизенко, заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту;
 • Тетяна Шульга, координатор сектору з культурних питань Представництва Європейського Союзу в Україні;
 • Рік Флінт, керівник проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент»;
 • Зірок шоубізу та спорту, а саме:
Читати далі... )


Чи залишеться Лукашенко до осені? Усі працюють
medianext_ua
Originally posted by ingoo at Цікава білоруська організація з Європарламентом пишуть листівки
Назва організації - «Белорусский трибунал»(!) Переконаний, що восени в Білорусі будуть, мінімум, заворушення. Обвалити валюту і обвинуватити народ в цьому - таке не пробачається. Goodbye Лукашенко?

Ось текст, який надіслали друзі:

Депутаты Европарламента начинают кампанию в поддержку политических заключенных в Беларуси

31.05.2011
30 мая стартовала совместная кампания Европейского Парламента, НГО «Белорусский трибунал» и гражданской инициативы «Мы помним». В рамках кампании «Слова поддержки» депутаты Европарламента отправят открытки со словами поддержки белорусским политзаключенным и их семьям. Акция проходит под патронажем экс-министра иностранных дел Эстонии, депутата Европейского Парламента Кристины Оюланд.

"Эта кампания, несмотря на символический характер, знак о нашей озабоченности ситуацией в Беларуси", объяснила Оюланд. "Эти открытки отправляемые белорусским политическим заключенным и их семьям – сигнал, что мы не забыли о них и мы солидарны с ними. Это так же знак белорусским властям, они должны понимать, что мы пристально наблюдаем за происходящим в стране".

19 декабря в Минске прошел митинг против фальсификации результатов выборов. Множество демонстрантов были арестованы, более 40 человек были обвинены в организации массовых беспорядков. Многие из них уже приговорены и находятся в тюрьмах.

"Среди арестованных есть люди, с которыми я сотрудничала в разное время", заявила Оюланд. "Это неприемлемо – видеть людей с демократическим мировоззрением за решеткой преступного режима".

Дополнительную информацию можно получить у ассистента Оюланд,
господина Джоела Хирва:
E-mail: joel.hirv@europarl.europa.eu


Де український Навальний? Завтра поспілкуємося
medianext_ua
Неформальні зустрічі у вигляді дискусій з медіанекстерами продовжуються. Втретє робимо дискусію в рамках MediaNext Talks. Цього разу з нашими колегами і партнерами - редакцією Texty.org.ua

Будемо говорити щодо ролі блогерів в українському медійному просторі. Звісно, блогери = це не тільки ті, хто пишуть в LiveJournal, актуальність якого потрохи втрачається. Спробуємо підняти тему, чи користувачів Facebook варто прираховувати до блогерів. 

Блогери чи соцмережі, що більше впливає на інформпростір?
- чи доповнять блоги традиційну журналістику?
- якою буде блогосфера завтра?
- чому в Україні немає популярних блогерів на кшталт Навального, Другого?

Реєстрація ще відкрита. Детальніше на сайті: 
1 червня поспілкуємося щодо ролі блогерів в журналістиці