?

medianext_ua's Journal

Name:
medianext_ua
Birthdate:
18 January
Location:
External Services:
  • medianext_ua@livejournal.com
(Нове!) Онлайн-посібник з Твіттера для журналістів від Інтерньюз-Україна - http://j.mp/Twitter_handbook

блог команди Інтерньюз-Україна, яка модерує спільноту медіа-інноваторів MediaNext. Два останні роки ми реалізуали одноіменний проект, наразі час зростати На блозі публікуються як офіційні новини, так і неофіційні, що відображуватимуть життя всередині Інтерньюзу. Welcome!

10.00 КБ

Що таке MediaNext cьогодні? Спільнота з 400 медіа-інноваторів (журналісти, редактори, медіа-активісти, громадські лідери), які розуміються на соціальних медіа.
Що таке MediaNext в 2009-2011?
MediaNext - це проект з розвитку нових медіа від Інтерньюз-Україна та Європейського центру журналістики (Нідерланди). Націлений на професійних журналістів, редакторів, медіа-активістів і блогерів, MediaNext пропонує кілька типів навчання із застосування інструментів нових (соціальних) медіа для роботи журналістів, редакцій та громадських організацій. Більше інформації: http://twitter.com/medianext_ua та http://medianext.com.ua/

Трохи офіціозу:
Міжнародна Громадська Організація "Інтерньюз-Україна" є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні. Заснована в 1996 році. Місія організації - утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа.

Інші наші блоги:
Блог гостьових лекцій MediaNext - http://lectureua.blogspot.com/
Блог дружнього проекту Twitter-трансляції ходу виборів - http://electua.blogspot.com/

контакти: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа
Twitter: @medianext_ua
vmoroz(at)internews.ua тел. (044) 458 44 40


MediaNext Ukraine

Promote Your Page Too

Statistics